SZC logo

Debreceni Szakképzési Centrum

OM kód: 203033/002 | 4030 Debrecen, Budai Ézsaiás u. 8/A.

Intézmény logo

Debreceni SZC Baross Gábor Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium

HírekKözérdekű adatokKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2023. nov. 21.


DSZC Baross

  Iskolánk is bemutatkozott

  A Debreceni SZC Baross Gábor Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium 2023.11.16-án és 2023.11.17-én tartotta meg nyílt napjait.

  Iskolánk is bemutatkozott

  A nyolcadik osztályos tanulók és szüleik először egy tájékoztatón vettek részt, melyen megismerkedhettek az iskolánk által nyújtott képzési lehetőségekkel és a jelentkezés menetével. Az általános tájékoztató után érdekes programokon, bemutató órákon vehettek részt a látogatók, betekinthettek az iskola életébe. Lehetőségük volt találkozni az iskola tanáraival, tanulóival és az iskola duális partnereinek képviselőivel, valamint megismerhették az iskolában oktatott szakmákat.

  További képekért kattintsatok erre a linkre.

  GALÉRIA

  Iskolánk is bemutatkozott

  IMG_6501.jpg
  IMG_6512.jpg
  IMG_6492.jpg

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Kassai kirándulás

  Kassai kirándulás

  A nemzeti összetartozás napja alkalmából, a Rákóczi Szövetség támogatásával iskolánk 11.a és 11.b osztálya Kassára látogatott, ahol felkeresték a helyi testvériskolánkat és felfedezték Kassa óvárosának nevezetességeit. Mindannyian élményekkel és új barátságokkal gazdagodva tértek vissza és szeretettel gondolnak vissza a Kassán eltöltött napra.

  2024. jún. 7.


  DSZC Baross

  A nyertesek között

  A nyertesek között

  Az MPN2024 Lélekmozgató Programban megtartott szemléletformáló programok és beszélgetések iskolánk több tanulóját is esszéírásra késztették. A legjobban sikerült művekkel a Magyar Paralimpiai Bizottság és a  Fogyatékosok Országos Diák-, Verseny- és Szabadidősport Szövetsége a Magyar Parasport Napja alkalmából meghirdetett MPN2024 LÉLEKMOZGATÓ ESSZÉPÁLYÁZATÁN is szerencsét próbáltak diákjaink, ahol Kővári Nikolett 12.a osztályos tanuló pályamunkája elnyerte a zsűri tetszését, így a nyertesek közé került. Oklevél és értékes DECATHLON ajándékkártya díjazásban részesült pályamunkájával. Gratulálunk!

  2024. jún. 4.


  DSZC Baross

  Belvárosi séta

  Belvárosi séta

  Az 1/9.1 osztály, osztályfőnökük, Lakatosné Gara Éva vezetésével megtekintette a Fórum Debrecen bevásárlóközpontban a Top Secret interaktív kiállítást.

  2024. jún. 4.


  DSZC Baross


  Partnereink

  SZC logo

  Debreceni Szakképzési Centrum


  Debreceni SZC Baross Gábor Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium

  4030 Debrecen, Budai Ézsaiás u. 8/A.

  Telefon: +36 52 471 798 (iskola)

  E-mail: baross@dszcbaross.edu.hu

  OM azonosító: 203033/002

  Felnőttképzési nyilvántartás száma: B/2021/002418


  2024Debreceni SZC Baross Gábor Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium